פרופיל החברה

חי-אל סוכנות לביטוח נוסדה בשנת 1988 ע"י דוד חייטמן אשר החל את עיסוקיו בעולם הביטוח עוד משנת 1975.

לאורך השנים ביססה לעצמה הסוכנות מוניטין של חברה אמינה, יציבה וסולידית, המעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי, אמין ויעיל.

הוותק והניסיון של הסוכנות ועובדיה מאפשרים לפנות לקהלי יעד מגוונים ולתפור את החליפה הביטוחית המושלמת תוך מתן פתרונות ביטוח מקוריים ויחודיים.

את הצלחותיה הרבות של הסוכנות ניתן לזקוף להון האנושי המיומן והמקצועי מצד אחד, ולשילוב של מוצרים איכותיים מן הצד השני, וכל זאת תוך התאמה לצרכיי הלקוחות.

בין תחומי הפעילות המרכזיים של החברה ניתן למצוא:

 

ביטוח חיים

חי-אל משווקת מגוון מוצרים רחב, הכולל תוכניות ביטוח איכותיות וייחודיות. הסוכנות מתמחה בתנאים סוציאליים וביטוח מנהלים ומציע דמי ניהול אטרקטיביים תוך בחינת גיל המבוטח וצרכיו הביטוחיים.

באמצעות ניתוח מצבו וצרכיו של הלקוח ובחירת מסלולי השקעה אופטימליים לקוחות הסוכנות נהנים מצבירות גבוהות לגיל פרישה מכל האופציות האחרות הקיימות בחברות הבטוח.

ביטוח כללי

הסוכנות עוסקת בכל תחומי הביטוח הכללי. בין הענפים שבהם אנו מציעים פתרונות ביטוחיים ניתן למצוא: ביטוח עסק, ביטוח רכב , ביטוח דירה, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח צד שלישי, ביטוח אחריות למוצר, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח שבר מכני, ביטוח הקמה ועוד.

ביטוח בריאות

בחי-אל ניתן למצוא ביטוחי בריאות המותאמות לגילאים שונים ולאוכלוסיות שונות, הניתנות לרכישה באופן מודולרי.

תפקידו החשוב של ביטוח הבריאות הוא להציע מגוון רחב של טיפולים רפואיים איכותיים בתחומים שונים, כגון: ניתוחים, השתלות, מחלות קשות, טיפולים מיוחדים לילדים, התייעצויות עם מומחים, עזרה סיעודית, בדיקות הריון, תרופות שאינן בסל התרופות, טיפולים לעובדים זרים, טיפולים אלטרנטיבים ועוד. הטיפולים ניתנים ע"י מיטב הרופאים ובתי החולים הפרטיים והציבוריים בארץ ובחו"ל, ע"פ בחירת המבוטח.

פנסיה

בשיווק קרנות פנסיה הסוכנות מאפשרת לעמיתים גמישות מסלולי השקעה וביטוח וסל מוצרים רחב הכולל מוצרים משולבים ומשלימים. אנו מציעים דמי ניהול אטרקטיביים ומלווים את העמיתים בכל צעד והחלטה לאורך הדרך אשר עלולים להיות בעלי השפעה על החסכון לגיל פרישה או על גובה הפיצוי העתי בזמן אירוע ביטוחי, וכמובן בזמן תביעה.

פיננסים

חי-אל משתפת פעולה עם החברות הפיננסיות המובילות בארץ, נותנת פתרונות ייחודיים לנושאי קופות גמל, קרנות השתלמות, קופות פיצויים מרכזיות וניהול תיקים, ונחשבת למובילה בתחום מזה שנים רבות.

בתחום ההשקעות, הסוכנות מאפשרת שקיפות מלאה, חשיפה לחומר מחקרי עשיר ואפשרות לשימוש בכל המכשירים הפיננסיים. לסוכנות יש מגוון רחב של מסלולי השקעה ויכולת בלעדית לבנות מסלול אישי עבור כל לקוח.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שירות הלקוחות עומד תמיד לנגד עיניי הסוכנות והוא בראש סדר העדיפויות שלה.

הקו המנחה את הסוכנות הוא שיפור תמידי, גם בפן הטכנולוגי וגם ביחס המענה האנושי.

הצוות של חי-אל אשר מורכב מעשרות בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ובהם סוכני ביטוח, אנשי מכירות, נציגי שירות, משווקי השקעות, עורכי דין, ובעלי תארים מצטיינים מתחום הביטוח וניהול הסיכונים, יעשה הכל על מנת לממש את זכויותיכם המלאות על פי הפוליסות אותן רכשתם ויעמוד לצידכם ברגעים הקריטיים ביותר.

 

 

קבל את ההצעה המשתלמת ביותר לביטוח
לא רוצה לחכות? התקשר 03-6394815
כל הזכויות שמורות חי-אל סוכנות לבטוח (1988) בע”מ © 2014